Grupy

Wszyscy długo czekaliśmy na przyjście wiosny, jej soczystą zieleń i kolorowe kwiaty. Aby w naszej sali też nastała wiosna, wszyscy wzięliśmy się do pracy i założyliśmy zielony ogródek. To było ciekawe doświadczenie, a na efekty musimy poczekać. Każdego dnia bacznie obserwujemy co się dzieje i sukcesywnie podlewamy.

 

Bardzo rzadko rodzą się geniusze, ale od małego dziecka uczymy się tworzyć po to, aby w przyszłości mini się stać ! Czy tego już w nas nie widać ?

Choć na dworze jesiennie i ponuro , to w naszej grupie kolorowo i radośnie, a to za sprawą wspólnych z rodzicami zabaw. W zagrodach wiejskich wykopki, zbiór owoców w sadach, a u nas wesołe i śmieszne harce z wykorzystaniem jabłuszek i ziemniaków. Zwieńczeniem wszystkich uciech jest małe słodkie co nie co -szarlotka i szaszłyki z jabłek.  

Dzięki KolorPiano możemy się bawić muzyką, kolorami, figurami geometrycznymi i rozwijać nasze zainteresowania grą na instrumentach muzycznych.

Od 15-19 października 2018 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Tydzień indyjski. Poznawaliśmy naszych przyjaciół, ich kraj, zabawy, święta, kolorowe stroje oraz pachnące przyprawy. Każdy z nas mógł ich dotknąć i powąchać.