• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
 • Kontrast:
 • wĹ‚acz kontrast
 • wyĹ‚acz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

W ramach projektu "Zdrowy i bezpieczny przedszkolak" dzieci z grupy II realizowały zagadnienia dotyczące zdrowej żywności oraz zawartych w niej witamin, a w szczególności w warzywach.Przedszkolaki podawały propozycje wykorzystania ich w różnorodny sposób. Jednym z nich było samodzielne wykonanie sałatki jarzynowej, która wszystkim tak bardzo smakowała, że nawet ustawiała się kolejka po dokładkę!

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://przedszkole12-konin.pl/images/2018/salatkagrII

Nasze Grupy

Kangurki

Króliczki

Kubusie

Maleństwa

Tygryski

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram