• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
 • Kontrast:
 • wĹ‚acz kontrast
 • wyĹ‚acz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

Już na początku roku szkolnego  starszaki z grupy V "Kangurki" odbyły wycieczkę do Skansenu etnograficznego w Muzeum Okręgowym w Gosławicach. Ciałem i duchem przeniosły się do dawnych lat spacerując po pięknych pokojach starego dworku i podziwiając jego wystrój . Następnie obejrzały stary wiatrak, który kiedyś służył do mielenia ziarna na mąkę i zabawiły się  w piekarzy, wyrabiając ciasto i formułując okrągłe bułeczki. Po upieczeniu w kamiennym piecu pachniały cudownie, a smakowały- wyśmienicie!!!

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://przedszkole12-konin.pl/images/2018/warsztatypiekarskie2018

Nasze Grupy

Kangurki

Króliczki

Kubusie

Maleństwa

Tygryski

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram