• Informacje:
  • jezyk migowy
  • invalid

Szanowni  Państwo

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 21.04.2020 r. o godz. 15.00 na stronie internetowej przedszkola  www.przedszkole12-konin.pl w  zakładce Dla Rodziców-w folderze  Rekrutacja zostaną podane do publicznej  wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Obowiązkiem rodziców dzieci zakwalifikowanych jest przesłanie w dniach 21.04.2020 do 27.04.2020 do godz.15.00 - w formie skanu,  - wypełnionego i podpisanego druku „Potwierdzenie woli” –na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       lub   wydrukowanie , podpisanie w/w druku i dostarczenie do placówki    / pozostawienie w skrzynce korespondencyjnej / w godz,7:00-15:00 .

Druk dostępny:

Aneta Gajewska