DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

ul. Wyszyńskiego 42

KONTAKT:

TELEFON: (63) 243 49 20 , 606 546 957

W dniach od 08 czerwca do 26 czerwca 2020 r. zbieramy wnioski o przyjęcie dziecka na okres od 1 lipca do 31 lipca 2020 r. od rodziców zadeklarowanych do 31 maja 2020 w Przedszkolu Nr 2 i Przedszkolu Nr 11 w Koninie .

Wypełnione „nowe” wnioski i deklaracje dotyczące godzin pobytu i wyżywienia proszę składać w sekretariacie Przedszkola Nr 12 „Kubuś Puchatek” w Koninie, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 42 w godzinach 7 :00- 15:00

lub w sposób elektroniczny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a oryginały donieść w dniu przyjścia dzieci do placówki.

Odpłatności za miesiąc lipiec 2020 r. prosimy uiszczać w podanych terminach po uprzednim zapoznaniu się z kwotami w placówce:

w dniu 02 i 03 lipca 2020 r. w godz. 7 – 15 w kasie Przedszkola Nr 12 „Kubuś Puchatek” w Koninie, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 42

lub

do 07 lipca 2020 r. na nr konta bankowego Getin Noble Bank 91 1560 0013 2015 2811 3627 0001

Informujemy , iż dyżur wakacyjny odbywać się będzie w tzw. reżimie sanitarnym , oznacza to, że do placówki przyprowadza dziecko/ dzieci jedno z rodziców /opiekunów. Na wejściu do przedszkola mierzona jest temperatura i przeprowadzany wywiad. Dzieci do szatni i poszczególnych grup odprowadza pracownik placówki. Odbiera dziecko z placówki rodzic lub upoważniony przez rodziców opiekun .

Bardzo prosimy o przyprowadzanie do placówki tylko dzieci całkowicie zdrowych.

Prosimy o wypełnienie : OŚWIADCZENIA RODZICÓW /PRAWNYCH OPIEKUNÓW – PROCEDURA COVID-19

Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:

1. Obuwie na zmianę (papcie)- podpisane
  2. Odzież na zmianę w woreczku (podpisane)
  3. Nakrycie na głowę

Życzymy Państwa dzieciom miłego pobytu w naszym przedszkolu

Dokumenty do pobrania:

WNIOSEK_NA_DYZUR.pdf