• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

                                       

                                          Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem wszystkich  przedszkoli od dnia 27.03.2021 r. do dnia 9.04.2021 r. proszę o informację zwrotną czy dziecko będzie korzystało            w tym czasie z opieki w przedszkolu. Opieka ta będzie zorganizowana wyłącznie dla dzieci, których rodzice pracują jako medycy (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni) lub w służbach, które są zaangażowane bezpośrednio przy zwalczaniu  covid.  

Informację należy przekazać najpóźniej do godziny 10.00 do 26.03.2021r. na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , telefonicznie lub osobiście w sekretariacie placówki. Rodzice Ci w późniejszym terminie otrzymają do podpisania w tej kwestii stosowane oświadczenie. Informację zwrotną przesyłają jedynie rodzice, których dzieci są uprawnione do skorzystania                                 z opieki w przedszkolu w okresie jego zamknięcia.

                                                                         Z poważaniem Aneta Gajewska

Nasze Grupy

Maleństwa

Króliczki

Tygryski

Kubusie

Kangurki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram