Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 26.03. 2021 r w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19

1. Zawiesza się czasowo funkcjonowanie przedszkola w formie stacjonarnej. Ograniczenia obowiązują od dnia 29.03.2021 do 09.04.2021r .

2. Przedszkole organizuje dyżur w formie opieki dla dzieci rodziców zatrudnionych                          w podmiotach wykonujących działalność leczniczą a także innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 na podstawie złożonego przez rodzica wniosku. Termin złożenia wniosku 26.03.2021 do 10 godz

3. Nauczyciele  poszczególnych grup prowadzą zajęcie wynikające z arkusza organizacyjnego w formie pracy  zdalnej .

4. Organizacja pracy pracowników administracyjnych i obsługowych odbywać się będzie na podstawie harmonogramu ustalonego przez dyrektora przedszkola, który zapewnia pełną obsługę zadań  przedszkola.

W związku z bardzo dużym zagrożeniem COVID-19 ogranicza się kontakty indywidualne. Wszelkie sprawy oraz pytania proszę kierować drogą telefoniczną lub elektroniczną                        w godzinach 7.00 do 14.30  pod nr 63 243 49 20 , mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dyrektor Aneta Gajewska