• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W ramach realizacji projektu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej " Bądżmy zdrowi - wiemy , więc działamy" w dniu 7.11.2013r odbył się w naszym przeszkolu, w grupie

"Kubusiów" konkurs  pod hasłem " Wiemy jak bać o zdrowie". Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, uświadamianie konieczności racjonalnego odżywiania, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Spotkanie rozpoczęła krótka prelekcja na temat zdrowego stylu życia , następnie dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą na ten właśnie temat . Po konkurencjach sportowych  uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody a na wszystkich czekał smaczny i zdrowy poczęstunek.

 

{gallery}Galeria/2013-14/2013sanepid{gallery}

Nasze Grupy

Maleństwa

Króliczki

Tygryski

Kubusie

Kangurki

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram